AMPERA ZEBRA

LED svítidlo je určené pro osvětlení přechodů pro chodce na komunikacích všech tříd.

Svítidlo je naprosto shodné se svítidly AMPERA MIDI, která se použžívají pro osvětlení komunikací, pouze je vybaveno speciální optikou pro osvětlení přechodù. Při realizaci osvětlení si proto můžžeme dovolit sjednotit design svítidel pro osvětlení přechodů se svítidly osvětlujícími komunikaci.

Svítidlo má robustní konstrukci a je vyrobeno z tlakově litého hliníku. Optický kryt je vyroben z extračirého skla. Univerzální držžák umožňuje svítidlo instalovat přímo na sloup nebo na výložžík s možžností nastavení náklonu.

Svítidlo je osazeno nejmodernějšími LED Cree. Pomocí speciálních čoček je světelný tok směrován tak, aby bylo dosažženo co nejlepšího osvětlení chodců na přechodu. Současně také dosáhneme velké úspory elektrické energie oproti klasickému řešení s výbojkovými svítidly.

Svítidlo se vyrábí s teplotou chromatičnosti světla: teplá bílá (WW 3000 K), neutrální bílá (NW 4250 K) nebo studená bílá (CW 6200 K). Pro odlišení barvy světla osvětlující přechod od barvy světla veřejného osvětlení doporučujeme ve většině případů použžít svítidla se studenou barvou světla.

ampera_zebra_parametry

 AMPERA_ZEBRA

 

HLAVNÍ VÝHODY
  • Hospodárné a výkonné řešení osvětlení zajišťující rychlou návratnost investice
  • Úroveň optického krytí IP 66
  • ThermiX: odolává i vysokým teplotám (50°C)
  • Uchycení pomocí dvou oddělených dílů pro
    jednoduchou instalaci a nastavení (úhlu náklonu)
  • FutureProof koncept:
    snadná výměna optické i elektronické části
  • Přepěťová ochrana 10 kV
Ke stažení
Odkazy
specifikace